VW Polo 2001

Shitet nga: Polo 30 Gsh 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Polo ne gjendje shum te mir teknike regjistrim derii ne muajin Shtator 2015
Eshte vetur familjare me 5 dyr hargjime te vogla 4L
shum e ruajtur osht...(per Cfardo moshe)
Servisin Kompplet te kryer (Vajin,Filterat,) gjithqka ne rregull ska nevoj per investim
vetur per marakli..Kilometra te garantuara me liber tservisit (tgjermanis).
Ndrrim me ndonje vetur qe me konvenon nese osht nevoja shtoj pak pare
Timon Hidraulik( dhe leviz posht lart)
Goma Dimri 4
Goma veres 4
Klim AC (funksionale)
AIRBAG
ABS
CD-PLAyer
gjamat me rryM
FELLNE etj....
VIBER NE vala,,,,,
(+377)-045-432-800

Faleminderit per mirkuptim ju mirpres.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim