Vw Caddy -99

Shitet nga: Besim Uka 15 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Pikapin ne gjendje shume te mire, kerri eshte i ardhur nga Holanda dhe eshte i doganuar dhe regjistruar, regjistrim ka deri ne muajin Maj, pres bleres serioz. Numri kontaktues 044-474-516
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim