Vw Caddy 1.9 Sdi -97

Shitet nga: Gllumaci 11 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet pikapi kedi 1.9 Sdi shum imir me regjistrim
Rks pikapi punon shum mir hargjimet shum te vogla
Pikapi i ka gomat e reja baterin e re osht ne gjendje prefekte
Osht shum i shtrenguar dhe nuk osht hipotek
Tel 044878355 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim