Vw Golf 2 -87

Shitet nga: ilmi 21 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shitet golf 2 ne gjendje te mir teknike dhe optike pronari i par kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim