Vw Golf 4 T(DI) 2001

Shitet nga: Armend 18 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Golf 4 TDI (DI) te kuqe , marrsh automatik dhe i regjistruar per here te pare ne Kosove.
1.9
Cmimi me marreveshje
Shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim