Vw Golf 4 Tdi -03

Shitet nga: Sadria 14 Mar 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet golfi 4 tdi pacifik i po sa ardhur nga gjermania
Golfi osht shum i mir dhe shum i rujt
Posedon klima tronik funksionale
Nxemje karrika
Gjama me rrym
Pasqyeet me rrym
Sahatat krom
Fellgat me foma te reja te pacifikut etj
Tel 034878355 ose 039190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim