WV Caddy 2.0 SDI -04

Shitet nga: sadik 19 Mar 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes WV Kady ne gjendje shum te mir si nrenda dhe jasht
viti 2004
2.0 SDI
Goma tmira
ABS
ESP
Dogana e par ne KS ne janar osht doganu
10 muj regjistrim
viber 045-432-432
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim