WV Golf 6 -2.0 TDI 2009 U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: Ajvaz 07 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes WV Golf 6 ne gjendje shum te mir si mrenda edhe jasht
viti 2009
2.0 TDI
Klima Tronik
Nxemje Karrikave
Bord Kompjuter
Navi DVD Touch screen
ESP
ABS
Senzora Para Mrapa
Pasqyre me komanda+ me nxemje
Hallogenka
Felge 18 coll
Vetura ka regjistrim dhe eshte ne RKS,
Perkthim I menjehershem, NUK eshte ne hipotek.
Viber 049-223-666
044-919-999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim