WVW GOLF 5 GOAL 1.9 TDI

Shitet nga: auto ridoni 28 Shk 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
AUTO RIDONI

SHITET GOLF 5 1.9 TDI 6-SHPEJTESI

I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA

DOGAN TE PAGUAR

VITI I PRODHIMIT 2006 MODELI GOALEXTRA POSEDON:

**KLIMA TRONIK

**ABS EDHE ESP

**AIR BAG BALLOR E ANESOR

**BORD COMPIJTER

**TEMPOMAT

**ULSE GOAL DHE ME NXEMJE

**SERVO TIMONIN

**TIMONIN LEKUR

**XHAMAT ME RRYM

**PASHQYRAT ME RRYM

**DRITA MJEGULLE PARA

**ALARM EDHE CENTRALL

**DY QELESA ME ALARM FUNKSIONAL

** SENZOR PARKINGU

**PASHQYREN BRENDA ME SENZOR ERRESIMI

**MBESHTETSE DORE PARA E MBRAPANR KONT 044976496 044272607

VIBER +38649100629 049718230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim