flm merrjep ushit

Shitet nga: buqi osmani 26 Pri 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 900 EUR

Komuna: Vushtrri
shes audin a8 shum te rujtum i rigjistruar dhe shum gjejdje te shkelqyshum per me shum informata mund te na thrrasni ne kta numra 045 227 555 ose 049 855 855
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim