flm u shit AS Enisi

Shitet nga: Sadria 03 Qer 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes pasatin 2.5 tdi rks 11 muj osht shum i rujt
Pasati osht 6 shpejtsi
Klim tronik
Abs
Centrall
Fellga te mira me goma te mira
Pasati osht ne gjendje shum te mir dhe punon shum mir
Etj tel 044878355
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim