flm u shit

Shitet nga: ajvaz 22 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Vushtrri
shes VW -Passat ne gjendje shum te mir si mrenda dhe jasht
viti 1994
1.9 Turbo Dizell
Airbag
Shiber
Servo-hidrolik
Centrall
4 goma treja
te gjitha serviset i ka tr kryme si ne Trap dhe Motor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim