flm u shit

Shitet nga: Ajvaz 13 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Vushtrri
shes Opel vektra ne gjendje shum te mir si mrena dhe jasht
viti 91
1.6 benxin plin,Punon ne benzin dhe plin
felge 15 coll me goma tmira
5 muj regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim