flm u shit

Shitet nga: Sadria 26 Shk 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet mercedesi Dizel shum i mir ne gjendje
Te rregullt mercedesi osht shum I rujt dhe nuk ka nevoj
Per as ni investim
I regjistruar rks dej fun mujit 4
Posedon
Hidroulik centrall
Shiber
Fellga te mira me goma tmira
Etj tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim