u shit flm

Shitet nga: Sadria 25 Mar 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Vushtrri
Golfi osht Tdi me Di te kuqe i po sa doganuar
Osht shum i rujt dhe shum i mir si mbrenda ashtu dhe jasht
Golfi posedon
4 gjamat me rrym
Pasqyret me rrym
Klim tronik funksionale
Fellgat te mira me 4 gomat te reja
Tempo mat
Golfi osht ne gjendje te shkelqyshme osht pa vrejtje
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim