u shit flm

Shitet nga: Sadria 20 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 550 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet pezhoja 307 dizel 2.0 hdi rks ne gjendje shum te mir
Vetura osht gjithqka ne rregull dhe osht shum e rujt
Si mbrenda ashtu dhe jasht osht full opcion
Posedon 4 gjamat me rrym
Klim tronik funksjonale
Abs
Esp
Pulla vollon
Arbeg
Lekur shum te mir ne mbrenda
Muzik te mir me 6 cd
Centrall
Hidroulik
Fellga te mira me 4 gomat e reja etj
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim