u shit flm

Shitet nga: Sadria 08 Maj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Vetura osht 3.0 Dizel shum e mir dhe punon
Shum mir vetura Poseidon regjistrim 7 muj
Klim
Shiber
Centrall
Hidroulik
Senzora parkingu para + mbrapa
Fellga te mira me goma te mira
Muzik te mir me shanzher me cd
4 gjamat me rrym
Gjysem sekur
Nxemje karrika
Bord compyter
Pulla vollon etj
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim