u shit

Shitet nga: Sadria 28 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet pikapi fiat skudo Dizel 1.9 ne gjendje shum te mir
Me regjistrim edhe 8 muj pikapi osht gjithqka ne rregull dhe hargjimet shum te vogla
Tel 044878355 ose 049190030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim