G-4 Standard maqine mallteri e ardhur nga Gjerm..

Shitet nga: Agimi 14 Pri 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
maqina eshte e kompletuar e gatshme per pune me te gjitha pjeset percjellese veq me leshu dhe me punu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim