Makina zdrukthtarie

Shitet nga: makina 04 Sht 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
makinat jane ne gjendje shume te mire dhe punojn shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim