Brisqi per zdruktari ose teha

Shitet nga: lutfi 10 Krr 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes lloje te ndryshme te brisqeve per punimin e drurit ka te reja dh kom me shumic dhe pakice te perdorura shum pak afer 500 loje ka madhsi te ndryshme ose ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim