Elektromotor me reduktor mire dhe lire

Shitet nga: Agimi 03 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
,13,8 rr\min.,220\380v
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim