Frez me uj

Shitet nga: shemi 15 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Vushtrri
freza me uj per kubza dhe pllaka eshte ne gjendje shum te mir teknike e sapo ardhur nga zvicrra,posedon gurin e diamantit erigjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim