Furr buke bojm edhe ndrrim me golf 4 ose 5

Shitet nga: lutfi 23 Tet 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes furren e bukes 2 vjet e perdorun furra osht me naft dhe plin mikser i vogel qeverise te kuleqve siten tepsiat kolicat mpshtjellse te kiflev per me i la tepsiat e shum te tjera gjithashtu edhe maqinen qe e blun buken bajat qe e bon per prezull ndrrim me golf 4 ose 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim