Hidrofor

Shitet nga: Gzim 19 Pri 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Shiten hidroforat prodhim i danimarkes
Jan te ri pa perdor. Jan gjithsej 6 cop
Shiten ndaras dhe gjith sebashku
Qmimi 110 euro per cop
Jan 10 m fellsi dhe 40 largesi
Kan 5 vite garancion ne danimark
Kontakt. 049 492-888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim