Komplet biznesin per dyr dhe dritare

Shitet nga: sokol 21 Shk 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   11 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet komplet biznesi per dyr dhe dritare te gjitha qa shihen ne foto edhe kombi me gjith ta edhe reklamat komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim