Lini e Cevav te Plastikes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ford 13 Shk 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Linin e Cevav te Plastikes Makina esht e re Me grancjon 2 vite


"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim