Linija e Peletit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ford 18 Mar 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Linin e Peletit Full Automatike 6 Ton 1/h


"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim