Linija e Thasve dhe Kesev te Letres

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ford Dje 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Linija e thasve te letres pej 5 Kg deri 50 Kg

Kapaciteti 3 deri 5 mi thas ne ore

Reklamen me 4 ngjyra

Linija punon Kese 5 Kg me dorz


"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim