Makin e Gypav te Brinzum per Instalimin e Rrymes

Shitet nga: Ford 18 Mar 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Makine e Gypave te Brinzum per Instalimin e Rrymes. .
"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim