Makin per Prerjen e Llamarines

Shitet nga: Ford 15 Pri 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Makine per Prerjen e Llamarines .."Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim