Makina e Kesev nga Letra

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ford 18 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina e Kesev nga Letra per Paketim te Millit Shiqerit prej 500gr deri 3kg me Fun Katror Shtypi 3 Ngjyra Makina esht Prodhim Gjermon


"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim