Makina per Prodhimin e Dyrve dhe Dritarev

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Loli-AL 13 Qer 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Jemi distributor i autorizuar nga firma SUSAN MAKINA për MAKINA për prodhimin e dyerve dhe dritare të plastikës dhe të aluminit me garancion deri në 2 vite .

Për të interesuarit kompanija jonë LOLI-AL bjen inzhinjerët nga Turkia me staf profesional për kontrollën e Susan Makinave qdo 3 muaj vetëm për kontrollim te Makinerive.

Kompanija jonë LOLI-AL është përfaqësues GJENERAL për Kosovë dhe Shqipëri ( Susan Makina-ve ).

Kompanija jonë LOLI-AL posedon edhe pjesë rezerv për makina të Susan Makina-ve.

Ju mirëpret në qdo kohë.

Nr. per Kontakt :


044881988
049888600
044212760


wwwloli-al.com


Na Vizitoni !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim