Makina per nivelizim.

Shitet nga: FATON KRASNIQI 23 Pri 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
makina per neivelizim asht tip BEMS viti 2013 ka 400 or pune asht modeli i fundit i makines per nivelizim..dhe tjetra asht pucmajster viti 96 klipa3 shum ne gjendje te mir teknike /
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim