Maqaina te zdruktaris

Shitet nga: lutfi 10 Krr 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shesuim maqina te zdruktaris shum pak te perdorura abrikter caf friz dikt shllajferic me ni leter burgia per brava komplet me ni motor dhe me 3 motoradikt shllajferic te turkut 5 shllajferica te dores me rrefriz i madh per 20 brisqi bonsek i madh ni thithse te pluhritgjithashtu nbrisqi te ndryshem deri ne 1000i pomp te presa av 3 rrobota e shum te tjera 3 kompresora 200 l 100 l gjithashtu ni kantaric e madhe por nu osht ne rregull don me rregullu gjithashtu bonsek e tjera ndrrim me golf 4ose5 ose ne viber 044196662 dy bonseka ni paletar me bateri qon ni ton e shum te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim