Maqina per zdruktari

Shitet nga: lutfi 10 Krr 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes maqina per zdruktari cafin abrikterun frezen diktin shllajfericen edhe ni dikt shllajferic burgiat per bravae si dhe brisqi te ndryshem afer 500loje dhe mqina te tjera bajm edhe ndrrim me golf 4 ose 5si dhe maqina te tjera ose ne viber 044196662 3friza 2bonseka shllajferica te dores e shum te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim