Mates i siperfaqes i sapo ardhur nga Gjermania

Shitet nga: agimi 17 Jan 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
3 ne 1,mates i gjatesis,siperfaqes kateror si dhe meter kube i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim