Matorr Sharra

Shitet nga: selim 09 Dhj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
shes motorr sharrat stil 024 edhe 032 stili 024 kadefekt klip e korrika dhe cilindrin kurse stili 032 nuk rrin ne lergaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim