Pishtole e ngjyres e re e sapo ardhur

Shitet nga: agimi 18 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
250 bar,diznen 517,kemi edhe dizne si dhe filtera te pishtoles te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim