Pishtole per glet,fasada,parica etj

Shitet nga: agimi 17 Jan 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Vushtrri
pishtolja lidhet me kompresor dhe pune te mbare
rezervari(kofja) i zene 6 litra
me tri dizne siq shifet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim