Pompe ngjyre Storch LP540, 2.5 l/min PROFESIONALE

Shitet nga: agimi Dje 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
maqina eshte komlet me pishtole te ngjyres si dhe 15m gype mbi 210bar,2,5 litra ne min.shtypje e gateshme per pune e ardhur nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim