QPOJSA-BURMASHINA

Shitet nga: Vegla pune 19 Jan 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes burmashinen shume kualitative dhe praktike e ardhur nga Suedia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim