Rezervoar uji

Shitet nga: fahredin merovci 15 Sht 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
shes dy rezervoar te ujit te perdoret njeri 1000 litra (100 euro) dhe tjetri 1500 litra (150 euro).Rezervoart jan perdorur per fermentim te pemve,pa kemikale keshtu qe mun te perdoren edhe per uj te pishem.Jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim