Rutelplate e sapo ardhur shume e mire

Shitet nga: agimi 12 Shk 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shume e mire per ngjeshjen e kubzave(kockave) te holla si dhe per ngjeshjen e keramikave qe ngjiten direkt mbj nivelizim te laget
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim