Ser dhe bure

Shitet nga: Enis Terbunja 28 Dhj 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Vushtrri
Ser e gjat 24 m e gjer 4 m,eshte ne gjendje shume te mir.Burja i ka 1000 lita i ka gypat per uitje sistemi pike pike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim