brusalicë makit dhe aku devalt

Shitet nga: agron 24 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
She's akun dewalt me dy bateri lithium me gjendje shum te mir si dhe brusalic makit ne gjendje te mir 2100 w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim