maqina te zdruktaris

Shitet nga: lutfi 13 Nën 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes maqinat per zdruktari ne gjendje te mir bajm edhe ndrrim cafi shpojsa per brava freza dikt kombinjerk shllajferica te dore si dhe shum teha te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim