maqina te zdruktaris

Shitet nga: lutfi 08 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes maqinat te zdruktaris abrikter dikt frez bonsekshpojs per brava teha te ndryshem afer 100 llojev morora te ndryshem 3 faz mundeni edhe ne viber dhe ni agregat super star 10 kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim