DYER DHE DRITARE

Shitet nga: Rafet Zeka 30 Mar 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes dyer dhe dritare te drurit, te perdorura te cilat jane ne gjendje te rregullt.
Dyert jane gjithsej 5 (pese), 2 (dy) jane per ballkon me gjama dhe 3 (tri) jane per dhoma pa gjama
po ashtu edhe deren kryesore per Shtepi e cila eshte e pordorur.
Dritaret jane ne gjendje te rregullt dhe posedoj gjithsej 10 (dhjet) dritare te madhesis normale me nga 2 (dy) gjama
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim