Dritare dhe roletne te kualitetit te larte

Shitet nga: Petrit 15 Qer 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Dritare dhe roletne shume te ruajtura.
Lire dhe mire!
Cmimi shume i volitshem!
Tel. 045-289-420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim